NAPRAWA STEROWNIKÓW SAMOCHODOWYCH

Naprawa sterowników silnika / ECU

Naszą specjalnością jest naprawa sterowników silnika, którą wykonujemy zarówno na miejscu, jak i wysyłkowo. Zapewniamy najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, pozwalające szybko i bezbłędnie diagnozować problemy ze sterownikiem silnika w pojazdach wszystkich marek i typów. Do każdego sterownika podchodzimy indywidualnie, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia oraz bogato wyposażonego parku maszynowego. Wykonujemy naprawy mechaniczne oraz elektroniczne. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Olsztyna i całego kraju.

Naprawa sterowników skrzyni biegów

Sprawne działanie skrzyni biegów jest jednym z kluczowych warunków bezpiecznej i komfortowej jazdy. Mając to na uwadze, jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem ze skrzynią biegów w Twoim samochodzie. Profesjonalna i kompleksowa naprawa sterownika oraz całej skrzyni biegów możliwa jest dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, oraz wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i naprawczego. Nasza oferta adresowana jest nie tylko do mieszkańców Olsztyna – sterownik skrzyni biegów naprawimy także wysyłkowo.

Naprawa sterowników ABS

System ABS w Twoim samochodzie zawodzi? Na tablicy rozdzielczej zapalają się kontrolki, a czujniki w kołach działają nieprawidłowo? To może być uszkodzony sterownik układu ABS. Jeśli zamieszkujesz Olsztyn lub okolice, skontaktuj się z nami! Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach sterowników ABS w samochodach wszystkich typów oraz marek. Zapewniamy pełną diagnostykę oraz skuteczne, trwałe usunięcie usterki związanej ze sterownikiem ABS.

Naprawa sterowników pomp wtryskowych

Oferujemy kompleksową naprawę sterowników pomp wtryskowych, jak i całych urządzeń w samochodach wszystkich marek. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają nam precyzyjnie diagnozować i skutecznie usuwać usterki związane z układem sterowania pompą wtryskową. Przeprowadzane przez nas naprawy i regeneracje mają charakter całościowy i dotyczą zarówno części mechanicznych, jak i elektronicznych. Szybko, sprawnie oraz niedrogo. Umów się na dogodny termin i przekonaj się sam!

sterownik  sterownik samochodowy  naprawa sterownika