Naprawa sterownika silnika

Specjalnością firmy Electric-Tech jest naprawa sterowników silnika. Regenerujemy sterowniki silnika w samochodach wszystkich typów i marek dzięki naszej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu oraz najnowocześniejszym urządzeniom serwisowym.

Poziom komputeryzacji współczesnych samochodów osobowych, dostawczych i cezarowych sprawia, że bez specjalistycznego sprzętu naprawa poszczególnych układów i podzespołów jest zwyczajnie niemożliwa. Jednym z tych elementów, które mają największy wpływ na możliwość sprawnego poruszania się samochodem, jest z kolei sterownik silnika. Jego usterka może całkowicie uziemić pojazd, dlatego wskazana jest jego jak najszybsza naprawa lub regeneracja, a w skrajnych przypadkach – wymiana sterownika silnika. Oferujemy kompleksowe naprawy sterowników silnika w samochodach wszystkich marek – zarówno na miejscu w Olsztynie, jak i wysyłkowo.

Jeśli w Twoim samochodzie:

  • nie można uruchomić silnika,
  • silnik gaśnie po przełączeniu na benzynę,
  • po rozpoczęciu jazdy auto zaczyna się dławić, szarpać, spada jego moc,
  • wyświetlają się błędy i kontrolki,
  • występują problemy z pedałem przyspieszenia, przepływomierzem, przepustnicą lub innymi podzespołami,

może to oznaczać uszkodzony sterownik silnika i konieczność naprawy. Skontaktuj się z nami – gwarantujemy szybką i kompletną diagnostykę sterownika oraz kompleksową naprawę, poprzez regenerację komputera.

sterownik  naprawa sterownika