Usuwanie DPF/FAP/EGR, wyłączanie AdBlue

Usuwanie DPF / FAP

Problemy z DPF/FAP (filtrem cząstek stałych) dotyczą właścicieli pojazdów większości marek. Rozwiązaniem tego problemu jest programowane wyłączenie systemu, a następnie usunięcie filtru z układu wydechowego. W ten sposób pozbywamy się problemów związanych z komunikatami o zapchaniu filtra cząstek stałych, zbyt częstym jego wypalaniem, a nawet jazdą z ograniczoną mocą silnika.

Wyłączanie AdBlue

Oferujemy programowe wyłączanie systemu AdBlue w pojazdach wszystkich marek. Twój pojazd sygnalizuje usterkę spowodowaną ponadprzeciętną emisją spalin? Chcesz pozbyć się uciążliwego błędu, uniknąć pracy silnika w trybie awaryjnym, a nawet całkowitego unieruchomienia silnika? Zgłoś się do nas i skorzystaj z programowego usunięcia AdBlue, raz na zawsze pozbywając się problemu błędów związanych z emisją spalin.

Wyłączanie EGR

Uszkodzony zawór EGR może znacząco obniżyć osiągi Twojego samochodu, w skrajnych sytuacjach prowadząc do całkowitego unieruchomienia pojazdu. Właśnie dlatego, oferujemy profesjonalne i kompleksowe wyłączanie EGR, dzięki zastosowaniu odpowiednich modyfikacji oprogramowania oraz wykonania stosownych czynności mechanicznych.

Usuwanie sondy lambda NOx

Kłopoty z awaryjną sondą lambda NOx dotyczą coraz większej liczby pojazdów, szczególnie tych nowoczesnych wyposażonych w zaawansowane systemy kontrolno-pomiarowe. Wykonujemy usuwanie sondy NOx we wszystkich modelach i markach samochodu. Dokonujemy niezbędnych modyfikacji programowych, zapewniając brak kontroli sondy lambda przez sterownik silnika.