Diagnostyka komputerowa

W bogatej gamie usług serwisowych oferowanych przez Electric-Tech znajduje się również kompleksowa diagnostyka komputerowa pojazdów wszystkich typów i marek. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala precyzyjnie zdiagnozować zarówno typowe, jak i najbardziej niestandardowe usterki w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Olsztyna i okolic do kontaktu w celu umówienia się na diagnostykę samochodu.

Współcześnie produkowane samochody to konstrukcje o bardzo wysokim stopniu komputeryzacji. Elektroniczne układy sterujące pracą auta zapewniają jego sprawne i niezawodne działanie, pomagają optymalizować zużycie paliwa, zwiększać moc silnika czy redukować emisję szkodliwych spalin. Jednocześnie każda usterka w takim samochodzie posiada swój specjalny kod błędu, który zapisuje się w pamięci komputera pokładowego.

Kiedy należy wykonać diagnostykę komputerową pojazdu?

Wykonanie komputerowej diagnostyki pozwala precyzyjnie zlokalizować każdy typ usterki w dowolnym układzie lub podzespole samochodu, co umożliwia zastosowanie odpowiednich działań w celu usunięcia awarii. Wszystko to sprawia, że nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych usterek, które nie posiadają typowych objawów, możliwa jest jej szybka i bezbłędna diagnoza oraz skuteczna eliminacja – również we wczesnej fazie.

Diagnostyka komputerowa pojazdu – wykonaj ją, jeśli:

  • chcesz sprawdzić stan techniczny używanego pojazdu przed zakupem,
  • przygotowujesz auto do przeglądu technicznego,
  • pojazd będzie wykorzystywany w trudnych warunkach,
  • planujesz dłuższą podróż, np. na wakacje lub za granicę,
  • niepokoją Cię kontrolki wyświetlane na desce rozdzielczej.