Chiptuning samochodów

Zwiększenie mocy silnika i poprawienie osiągów samochodu nawet o 30%? To możliwe! Electric-Tech oferuje wszystkim kierowcom z Olsztyna i całego województwa warmińsko-mazurskiego usługę chiptuning – modyfikację oprogramowania sterownika silnika w celu zwiększenia momentu obrotowego i podniesienia parametrów silnika. Przyjedź do nas swoim autem i przekonaj się, jak bardzo możemy zwiększyć jego moc.

Czym jest chiptuning samochodów?

O tym, że auto tuning potrafi niemal całkowicie odmienić funkcjonalną stronę każdego samochodu, wiedzą chyba wszyscy. Tymczasem nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, jak wiele korzyści w zakresie zwęszenia mocy i momentu obrotowego silnika może zapewnić właściwie wykonany chip tuninig. Sekret skuteczności tego rozwiązania tkwi w modyfikacji oprogramowania sterownika silnika po to, aby spowodować lepsze spalanie mieszanki paliwowej w cylindrze, a co za tym idzie – zwiększyć moc silnika.

6 kroków do zwiększenia mocy w Twoim samochodzie

Oferowana przez naszą firmę usługa chip tuningu poprzedzona jest wykonaniem kompletnej diagnostyki pojazdu, pozwalającej ocenić realne możliwości w zakresie zwiększenia mocy w samochodzie. Całościowo, chip tuning realizowany jest w 6 następujących po sobie etapach, które przedstawiamy poniżej.

  1. Wykonanie wstępnej diagnostyki komputerowej przy użyciu dedykowanej aparatury diagnostycznej – po niej szczegółowo diagnozujemy poszczególne podzespoły silnika.
  2. Próbna jazda samochodem, połączona z diagnostyką na hamowni, w celu obserwacji pracy silnika i jego parametrów w trakcie pracy.
  3. Przeprowadzenie pomiaru mocy i momentu obrotowego przed dokonaniem modyfikacji – pomiar mocy przeprowadzany jest na specjalnie przystosowanej hamowni.
   pomiar mocy i momentu przed i po chiptuninguhamownia podwoziowa
  4. Odczytanie danych pamięci sterownika silnika w celu wykonania modyfikacji.
  5. Modyfikacja oprogramowania sterownika przy uwzględnieniu indywidualnych parametrów pojazdu oraz oczekiwań Klienta.
  6. Wykonanie ponownego pomiaru mocy i momentu obrotowego na hamowni – po dokonaniu modyfikacji oprogramowania sterującego silnikiem wykonujemy ponowny pomiar mocy w celu oceny efektów przeprowadzonych przeróbek.

Dlaczego warto nam zaufać?

Decydując się na chiptuning w naszej firmie, możesz być pewien, że modyfikację sterownika silnika wykonamy dla Ciebie na podstawie dedykowanego oprogramowania, uwzględniając parametry i możliwe osiągi Twojego auta. W odróżnieniu od konkurencyjnych warsztatów nie bazujemy na „gotowcach” z internetu, dzięki czemu nasze modyfikacje pozwalają uzyskać pełnię osiągów silnika, uzależnioną od indywidualnych parametrów jednostki napędowej w danym samochodzie.

Zaufało nam wielu zadowolonych klientów z całego województwa warmińsko-mazurskiego oraz okolic. Do tej pory z naszych usług skorzystali kierowcy zamieszkujący miasta, takie jak: Olsztyn, Brodnica, Ełk, Łomża, Giżycko, Bartoszyce, Działdowo, Mława, Grajewo, Iława, Szczytno, Mrągowo czy Ostróda. Dołącz do nich już dziś!